Obec Ořechov u Uherského Hradiště

O naši obci | Kronika | Historie | Obecní symboly | Virtuální prohlídka | Ořechov na mapě
  • Obec Ořechov

Obec Ořechov

Ořechov 105

687 37 pošta Polešovice

okres: Uherské Hradiště

kraj: Zlínský

Tel./Fax: 572 593 720

Email: orechov@uh.cz

pracovní nabídka

Email Tisk PDF

Charita Uherské Hradiště přijme terénní zdravotní sestry do mobilního hospicového týmu (možno i na zkrácený úvazek nebo dohodu). Požaduje SZŠ, praxi, samostatnost, psychickou odolnost, časovou flexibilitu (provoz 7 dní v týdnu), řidičský průkaz sk. B.

Žádost (životopis s motivačním dopisem) zasílejte na výše uvedený e-mail nebo na adresu Charita Uherské Hradiště, Velehradská třída 247, 686 01 Uherské Hradiště.

pracovní nabíka

Email Tisk PDF

Charita Uherské Hradiště přijme ihned zdravotní sestru pro Charitní domov v Hluku. Nabízí 5 týdnů dovolené a stravenky. Požaduje SZŠ + platnou registraci, časovou flexibilitu (směnný provoz 7 dnů v týdnu - bez nočních služeb). Žádosti zasílejte na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na adresu Charita Uherské Hradiště, Velehradská třída 247, 686 01 Uherské Hradiště

Bližší informace získáte na tel. č. 606 714 433.

Letní tábor

Email Tisk PDF

Obecní úřad oznamuje, že přihlášky na všechny termíny letního tábora se  z důvodu naplnění kapacity nepřijímají.

přehled kulturních akcí ve Zlíně

Email Tisk PDF

V příloze je k nahlédnutí přehled kulturních akcí ve Zlíně v měsíci březnu.

Příloha k článku:
Stáhnout soubor (březen_2019.pdf)březen_2019.pdf[768 Kb]

Pracovní nabídka

Email Tisk PDF

Oblastní charita Uherské Hradiště přijme pečovatelky do terénní odlehčovací služby, zdravotní sestry do Charitního domova Hluk a zdravotní sestry do terénu. Nabízí zajímavou práci s adekvátním finančním ohodnocením a příjemný pracovní tým, možnost dalšího odborného růstu a seberealizace, benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif na mobilní telefon. Přihlášky zasílejte písemně na adresu: Oblastní charita Uherské Hradiště, Velehradská třída 247, 686 01 Uherské Hradiště.

Bližší informace získáte na tel. č. 725 520 981 Ing. Dalibor Jirásek, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Rychlá navigace

Lékarna
Lékař - Zubař